Seiko

Seiko

1881 metais centriniame Tokijuje jaunas japonų verslininkas įkūrė parduotuvę kurioje pardavinėjo ir taisė laikrodžius. Sėkmingai besitęsiant verslui 1892 metais buvo atidarytas laikrodžių fabrikas „Seikosha“. Šiandien, praėjus jau daugiau nei 130 metų, šie laikrodžiai puikiai žinomi Seiko vardu ir yra vieni populiariausių ne tik Japonijoje, bet ir visame pasaulyje.
1969 metais Seiko pristatė „Astron“ pirmąjį pasaulyje kvarcinį laikrodį, o vėliau ir pirmąjį pasaulyje kvarcinį chronografą. Pirmasis kvarcinis laikrodis su LCD ekranu, kuris rodė šešis skaitmenis buvo prastatytas 1973 metais. 1998 metais pirmasis pasaulyje Seiko Thermic laikrodis, kuris veikia nuo žmogaus kūno skleidžiamos šilumos. Tai yra tik keletas pasiekimų iš plataus pasiekimų spektro, kuriuos pasiekė Seiko nuo korporacijos įkūrimo pradžios.
Seiko specializuojasi mechaninių, auto-mechaninių Spring Drive, kvarcinių bei Kinetic laikrodžių gamyboje. Gaminant laikrodžius naudojamas tik pačios aukščiausios kokybės nerūdijantis plienas, apyrankės iš natūralios odos bei antirefleksiniai safyriniai stikliukai.

Gamintojų sąraše nėra.