Pirkimo - pardavimo taisyklės

TAISYKLĖS

1. Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “www.LaikrodziuRojus.lt”).

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Jūsų ir mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs www.LaikrodziuRojus.lt suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką “patvirtinti užsakymą”.
Kiekviena sutartis, sudaryta tarp mūsų ir Jūsų, yra saugoma www.LaikrodziuRojus.lt

3. Jūsų teisės

Jūs turite teisę pirkti laikrodžius www.LaikrodziuRojus.lt šių taisyklių ir www.LaikrodziuRojus.lt nustatyta tvarka.
Jūs turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su www.LaikrodziuRojus.lt, jei dar nesumokėjote pinigų už pasirinktą prekę.

4. Jūs įsipareigojate

Priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.
jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas juos atnaujinti.
Jūs, naudodamasis www.LaikrodziuRojus.lt , sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

5. Mūsų teisės

Jei Pirkėjas bando pakenkti www.LaikrodziuRojus.lt darbui ar stabiliam veikimui, galime be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybę naudotiswww.LaikrodziuRojus.lt arba panaikinti Pirkėjo registraciją.
Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti www.LaikrodziuRojus.lt veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums.
Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.

6. Mes įsipareigojame

Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis www.LaikrodziuRojus.lt teikiamomis paslaugomis.
Pristatyti Jūsų užsakytus laikrodžius, Jūsų nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį.

7. Prekių pristatymas

Sandėlyje turimos prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas. Sandėlyje neturimi laikrodžiai paruošiami ir išsiunčiami per 2-4 darbo dienas gavus Jūsų apmokėjimą. Jų pristatymas trunka nuo 10 iki 25 darbo dienų.
Pristatymo kaina visoje Lietuvos teritorijoje per Lietuvos paštą iki Jūsų nurodyto pašto skyriaus yra NEMOKAMAI.
Prekių atsiėmimas artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje. Apie gauta siuntą informuos Jus paštininkas, kuris atneš informacinį lapelį į Jūsų namus. Lapelyje bus nurodyta į kurį pašto skyrių reikia atvykti pasiimti užsakytų prekių.
Negavus prekės numatytu laiku rekomenduojame kreiptis į savo pašto skyrių.
Garantija prekėms neteikiama.

8. Grąžinimas

www.LaikrodziuRojus.lt - nėra prekių savininkė ar tiesioginė importuotoja, todėl garantijos prekėms neteikiamos.
Laikrodį su defektu galite grąžinti per 14 dienų nuo išsiuntimo dienos.
Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas mūsų tiekėjas nepriima daikto grąžinimui.
Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.
Visas prekes grąžinimo išlaidas padengiate savo sąskaitą.

9. Atsakomybė

Jūs esate visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų registracijos formoje, mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius.
Jūs atsakote už veiksmus, atliktus naudojantis www.LaikrodziuRojus.lt .
Jūs atsakote už atpažinimo kodo perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Jūsų atpažinimo kodu, Jūs atsakote už trečiosios šalies atliktus veiksmus.
Mes neatsakome už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Jūs patenkate į šiuos tinklalapius per www.LaikrodziuRojus.lt esančias nuorodas.

10. Informacijos siuntimas

Mes visus pranešimus siunčiame Jūsų registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.
Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate www.LaikrodziuRojus.lt nurodytu elektroninio pašto adresu info@laikrodziurojus.lt